"TiiOlga"® Аgence -Fundraising for Life!

В тебе є

проект,або ідея, але ти не знаєш де взяти гроші, щоб втілити у життя цей проект? Тоді  просто переглянь цю презентацію!

Багато геніальних проекті вмирають, не маючи ресурсів для втілення у життя, ні професійної команди, ні коштів, ні партнерів, які б могли підтримати,або втілити у життя цей проект!

Що робити ?

Звернутися по допомогу до професіоналів -

"TiiOlga"® Аgence -Fundraising for Life!

У тебе напевно одразу виникло багато запитань, на які у нас є  відповідь,адже ми їх отримуємо щоденно, от наприклад:


1- хто ви ? Чому я маю вам довіряти ?

2-як ви мені можете допомогти?

3- Навіщо мені працювати з вами, коли я можу домовитися про співпрацю з PR/BTL агенствами,які залюбки мені допоможуть, або самостійно шукати кошти.

4-чому я маю платити за послуги не маючи гарантії що до фінального результату?

Ми  розуміємо вас і тому постараємося максимально чесно і стисло відповісти на головні питання:

1- "TiiOlga" Agence -Fundraising for Life  -це  молода команда,яка складається з багатьох людей,які довели свою професійність у таких напрямках: фандрейзинг,кейтеринг,піар-технології,маркетинг, концертному менеджменті,організації фестивалів від 10 000 до 2000 000 осіб. Понад 5 років активної роботи над культовими фестивалями і подіями України:"Країна Мрій", Головна Ялинка України,"Монмарт",проекти пов`язані з благоустроєм Андріївського узвозу,та Києва, проекти допомоги безхатнім тваринкам, та багато інших проектів.

2-Ми  зможемо професійно і без упереджень оцінити ваш проект, надати рекомендації для оптимізації, привабливості ,а також залучити наших партнерів  провідні ЗМІ країни, сцена, звук, світло, компанії FMCG, та  провести професійні переговори з головними грошовими донорами України, та компаніями, яким цікава партнерська участь.Також ми активно співпрацюємо з провідною cвітовою  краудфандинговою платформою https://www.show4me.com/

 

в)- у разі конфлікту між партнерами, агентства завжди вибирають позицію виробника. Треба чітко усвідомлювати, що ваш фестиваль/виставка раз на рік, а ( молочна компанія «Н» проводить семплінг і промоції дуже часто, тому тут вибір очевидний.

Ми зі своєї сторони модеруємо ситуацію таким чином, щоб усі сторони були задоволені роботою і працювали надалі!

г)- звісно ви можете самостійно шукати кошти і проводити переговори, але шансів, що відповідь буде схвальною дуже мало. Ви повинні чітко знати усі принципи і тонкощі роботи з маркетинговими відділами і людьми, які приймають рішення. Якщо ви думаєте , що фандрейзинг –це легка справа, можна з упевненістю сказати, що ви приречені на провал. Якби пошук і залучення ресурсів був таким простим, то жодна передвиборча компанія кандидата у президенти, чи депутати, не наймала б дорогого, професійного фандрейзера і не проводили б тренінги і не вчила б цьому в університетах.

Фандрейзинг – це професія професійного чарівника!  


Create a presentation like this one
Share it on social medias
Share it on your own
Share it on social medias
Share it on your own

How to export your presentation

Please use Google Chrome to obtain the best export results.


How to export your presentation

New presentation

by tiiolga390

21 views

Public - 3/7/16, 4:51 PM